Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Uiterlijk Forum in het onderwerp 'gekkenwerk dt chopper' (ID 22989).
De reply is geschreven door Hells Hobbit (UserID 5673) op 4-2-2007 17:24.

nwe fotos gemaakt: whats new?
ketting randje gevonden, moet nog pas gemaakt worden.
19" voorwiel plus band, en de rem verankering is nu ook goed en af.
zoals je ziet past het voorspatbord perfect dus ondanks dat dit 19" is ipv 18 kan dat gewoon blijven.

tellertje is 'gemonteerd' en staat perfect vind ik. En ik was bij rinkytoys te dorst, om een stuur voor mijn dkw te kopen, lag daar een enorme chrome apehanger die past (ff gemeten) hoop dat hij er volgende week nog ligt, volges mij is het gewoon iets nieuws in het assortiment.




hier zie je goed wat het 19" wiel doet. Hij staat rechter, voorvork schuiner en voorwiel is in totale diameter nu net zo groot.


dit spatbord is trouwens voor het idee, het zwarte harley spatbord moet nog op maat gemaakt worden.

owja, de koplamp ziet er beetje gek uit, is omdat hij erop gebeunt is met wat middelen ivm de foto (ik begin de nadelen van een project in je eentje aan delijve te ondervinden ) hij zit nu tever naar achter en rechts, waardoor je hem maar matig ziet.


In tegenstelling tot de andere fotos zie je hier WEL de echte balhoofd hoek. de andere fotos lijkt hij vrij hoog en kort, maar dat is omdat hij erg schuin staat.



Dit bericht is gewijzigd door Hells Hobbit op 4-2-2007 om 18:10 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved