Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'BF exit poll' (ID 40070).
De reply is geschreven door Henk-88 (UserID 4824) op 24-11-2006 15:06.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: jackmasterTZR
Mij lijkt de oplossing van wilders toch nog steeds wel een goed iets.

5 jaar de grenzen dicht, waardoor ze het hier in nederland eerst fatsoenlijk op orde kunnen krijgen. Gaat het dan goed, zet die kraan ietjes open en kijken wat het doet. Vrijwel hetzelfde als dat Fortyun wou alleen die bracht het net want anders.



Dat er in NL iets op orde moet, is een mooie kreet die het altijd goed doet en er schuilt wel iets in. Maar waarom zou de enige oplossing daartoe zijn dat de genzen 5 jaar dichtmoeten om dat te bereiken?
Het lijkt op de redenering van sommige verstandelijk gehandicapten: ik moet eerst 4x mijn handen wassen en dan een kopje koffie in een geel kopje met een groen schoteltje en als ik drie keer linksom geroerd heb dan doe ik de afwas. Doe verdomme gewoon de afwas denk ik dan.


Quote:
Oorspronkelijk gepost door: jackmasterTZR
Maar gezien de zaak dat we dan te weinig in het laatje brengen, ben ik er sowieso voor om verschillende instanties in te dammen en zelfs af te schaffen.



Ik ben het cker met je eens dat er bepaalde instanties opgeheven zouden kunnen worden zonder dat iemand daar minder van hoeft te worden.
Maar ik heb het idee dat je alleen de instanties wilt afschaffen waarvan je denkt dat je die nooit nodig gaat hebben. Is dat zo?


Quote:
Oorspronkelijk gepost door: jackmasterTZR
Dan over emigreren en migreren. De meeste Nederlanders die weggaan, die gaan of omdat een bedrijf hier helemaal kaal geplukt wordt door Den Haag en bijvoorbeeld in Duitsland beter af zijn. Of ze gaan omdat ze al genoeg geld hebben, en hier gruwelijk veel belasting moeten betalen. M.a.w. die gaan naar een land waar de belasting lager is. Die gaan daar dus niet heen om van instanties te gaan genieten omdat ze het geld al hebben.



Met profiteren bedoelde ik dat je naar een ander land gaat met het oogmerk om daar beter van te worden. Of dat nou geestelijk danwel financiƫel voordeel is, maakt niet uit. Met dat oogmerk gaan er Nederlanders naar het buitenland en komen er buitenlanders naar Nederland.
Zolang Nederlanders zonder beperking naar het buitenland mogen om daar beter van te worden, vind ik dat mensen uit andere landen dat ook moeten mogen. Dat er veel mensen naar NL komen omdat we het hier zo goed hebben, is daar een gevolg van.
Dat mensen zich moeten gedragen naar de regels die in een land gelden -waar ze zich ook op deze aardbol bevinden- spreekt voor zich.


Met respect voor je reply. Die is goed onderbouwd en ik ben het grotendeels wel met je eens. Bovenstaande is niet om je verhaal aan te vallen dus, maar om zaken ter discussie te stellen.



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved